Програма стажування надає молоді не тільки виняткову можливість долучитися до роботи підрозділів Верховної Ради України та центральних органів виконавчої влади, отримати нові знання, зустрітися та поспілкуватися з відомими політиками і суспільно-політичними, культурними діячами, а й створює сприятливе підґрунтя для реалізації умінь, навичок, ініціатив кожного інтерна.

Так, у листопаді 2011 року з ініціативи менеджера з розвитку ГО «Ліга інтернів» Валерії Собакар та самих інтернів було організовано редколегію Програми стажування молоді у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади України, основна мета роботи якої – якнайповніше висвітлення подій, заходів Програми, діяльності учасників стажування.

До складу редколегії ввійшли:

Базима Анна Олексіївна

журналіст

Сумська обл., м. Буринь

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Комітет з питань науки і освіти

«Писати – значить читати самого себе», – М. Фріш. Моє прагнення – постійно пізнавати власне «Я», навколишній світ, пробувати нове й одночасно вчитися звідусіль. 

Борисенко Марина Володимирівна

журналіст

м. Полтава

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

Секретаріат Заступника Голови Верховної Ради України

Я у редакційній колегії для того, аби розвивати свої журналістські навички. Окрім того, коли знаєш, що маєш написати про ту чи іншу подію, то уважніше ставишся до деталей.

Вертеба Яна Русланівна

журналіст

Донецька обл., м. Маріуполь

Маріупольський державний університет

Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин

Для мене брати участь у команді редколегії – це можливість спробувати себе в ролі журналіста, навчитися на практиці писати репортажні статті про відвідані заходи та події нашого стажування. Маючи вже певні навички в інформаційному висвітленні проектів моєї громадської організації, сподіваюся, що вони також будуть корисними у спільній роботі з «Лігою інтернів». А участь у редколегії надає можливості для цього.

Гайтан Катерина Віталіївна

журналіст

м. Донецьк

Приазовський державний технічний університет

Секретаріат Керівника Апарату Верховної Ради України

Для мене дуже важливо брати активну участь у подіях, які відбуваються навколо. Як член редколегії, я зможу висвітлювати заходи та ділитися своєю думкою з усіма читачами сайту.

Дандерфер Маргарита Миколаївна

голова редколегії, фотокореспондент

м. Миколаїв

Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського

Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України

Коли твоє завдання – зафіксувати події, які відбуваються, на папері та знімкові фотокамери, ця подія набуває зовсім іншого значення. Крім того, у мене є деякі ідеї, які в майбутньому я б хотіла реалізувати, працюючи в команді редколегії громадської організації «Ліга інтернів».

Клименко Олена Володимирівна

журналіст

м. Полтава

Харківський національний економічний університет

Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики

Завжди, після кожної події, зустрічі мене переповнюють емоції та враження. Хочеться поділитися частинкою пережитого і донести це до читача, водночас сфотографувати та зафіксувати спогади на папері…

Лисяк Леся Анатоліївна

журналіст

Полтавська обл., с. Глибока Балка

Полтавський університет економіки і торгівлі

Європейський центр інформаційної підтримки Верховної Ради України

Одне із моїх захоплень – журналістика. Тому написання статей у рамках діяльності редколегії для мене означає займатися улюбленою справою. А ще – це чудова можливість поспілкуватися з цікавими, талановитими людьми, завжди бути у вирі подій і відчувати свою приналежність до великої і дружньої родини – «Ліги інтернів».

Солодар Марія Олександрівна

журналіст

м. Київ

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

Спочатку було слово. І не варто говорити ще тисячу слів про його силу і значення, бо про них кожен знає на власному досвіді. Мені завжди хотілося володіти мистецтвом слова – писати. Сьогодні моя професійна діяльність пов'язана з цим умінням. Для «Ліги інтернів», як і для будь-якої організації ,у сучасному інформаційному суспільстві важливим є висвітлення діяльності. Для мене не лише відповідально, а й почесно бути причетною до цього.

Тимчук Марія Іванівна

журналіст

м. Чернівці

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Міністерство екології та природних ресурсів України

Департамент державної екологічної політики та міжнародної діяльності

Шелудько Віра Леонідівна

редактор

м. Полтава

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

За фахом я вчитель української мови та літератури, а також редактор. Для мене дуже важливо, що я можу використовувати на практиці теоретичні знання. Як зазначає Євген Ященко, український есеїст та афорист, коли слово наповнюється бажаним змістом, воно стає вагомим. Моє ж завдання – зробити його таким.