Програма сприяння Парламенту України Університету штату Огайо (Програма розвитку законотворчої політики ПСП-ІІ), що здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спільно з Верховною Радою Автономної Республіки Крим, розпочинає програму стажування в Верховній Раді Автономної Республіки Крим у 2011-2012 рр.

Мета програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у нормотворчому  процесі та процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в вищих державних органах влади, і таким чином створити передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності. За час стажування учасники Програми засвоюють цінні професійні та комунікативні навички, які сприяють досягненню цих завдань.

Стажування у формі «повний робочий день» проходитиме у Верховній Раді Автономної Республіки Крим (ВР АРК) з жовтня 2011р. по травень 2012р. Інтерни щомісяця отримуватимуть стипендію.

Кандидат на участь у Програмі має відповідати наступним вимогам:

  • бути громадянином України і проживати в Автономній Республіці Крим;
  • вік апліканта має не перевищувати 29 років на момент надходження анкети.
  • може бути студентом старших курсів (4-5 курс) або закінчити вуз та вирізнятись академічною успішністю;
  • вільно володіти українською мовою та щонайменше однією іноземною мовою;
  • мати досвід громадсько-політичної діяльності;
  • не бути близькою особою депутатів або працівників апарату Верховної Ради Автономної Республіки Крим
  • аплікат не брав участь у Програмі стажування в минулому;

Детальніше про критерії відбору ви можете дізнатись тут

Для участі у конкурсі необхідно до 10 вересня 2011 року заповнити та надіслати аплікаційні форми (українською та російською мовами) у електронному вигляді на адресу: 

crimea@interns.org.ua  (до 16:00 10.09.2011).

Аплікаційні форми можна скачати тут:

Будь ласка, у темі повідомлення зазначте «Crimean Internship Application», анкети називати своїм прізвищем та ініціалами латиницею, (наприклад "ShevchenkoAM_ua" "ShevchenkoAM_ru")

Результати першого туру (конкурсу анкет) будуть повідомлені всім конкурсантам електронною поштою на зазначену адресу у вересні ц.р.

В кінці вересня буде проведено другий тур відбору – співбесіда з представниками ВР АРК та ПСП-ІІ. Стажування розпочнеться орієнтовно на початку жовтня 2011 р.