Вертеба Яна Русланівна

Донецька обл., м. Маріуполь

Маріупольський державний університет

Комітет з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин

Головна староста

Активна життєва та громадська позиція, організаторський досвід, відповідальність та працьовитість, а також бажання бути постійно в центрі подій посприяли тому, що я зголосилася стати старостою інтернів ВРУ.

Виконання обов’язків старости допоможе мені здобути новий досвід комунікації, розвине організаторські й адміністративні навички, посприяє особистісному та професійному зростанню.

Зі свого боку я сприятиму тому, щоб стажування інтернів та їхня комунікація з координаторами Програми були інформативно та конструктивно наповнені, а спілкування одне з одним відбувалося у дружній та приємній атмосфері.

 

Кисель Анна Сергіївна

Донецька обл., смт. Володарське

Маріупольський державний університет

Головне управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України

Заступник старости

Я виявила ініціативу стати старостою, тому що це гарна можливість краще познайомитися зі всіма інтернами та бути корисною для них. Також мені подобається брати на себе відповідальність і бути активним співучасником організаційного процесу. Староста – це ніби «пов’язуюча ланка» між організаторами Програми стажування та інтернами. Мені приємно, що я одна з цих «ланок».

 

Миколюк Назар Миронович

м. Тернопіль

Тернопільський національний економічний університет

Комітет з питань соціальної політики та праці

Староста з організаційних питань

Найвища форма відповідальності – це відповідальність за інших. Без неї неможливо отримати максимальний досвід від будь-якої діяльності.

Староста – це почесний обов’язок, що передбачає управління, контроль та відповідальність за інших осіб. Я хочу бути старостою, щоб повноцінно пройти стажування, отримати досвід ієрархічної комунікації між інтернами.

 

Романюк Олександр Юрійович

Хмельницька обл., с. Терешівці

Хмельницький національний університет

Комітет з питань економічної політики

Староста з організаційних питань

На стажування до ВРУ я приїхав за самовдосконаленням. Я ніколи не боявся брати на себе відповідальність та обов’язки, тому із задоволенням зголосився бути старостою. Це, безсумнівно, збагатить мій професійний та лідерський досвід. Здебільшого я допомагаю із технічним оснащенням при проведенні заходів під егідою «Ліги інтернів».

 

Смирнова Вікторія Олександрівна

м. Запоріжжя

Запорізький національний університет

Комітет з питань європейської інтеграції

Староста з питань заяв та пояснювальних записок

Хотіла бути старостою, щоб контактувати з людьми, отримувати інформацію з першоджерел, проявити свій потенціал та самореалізуватися, а також допомагати організаторам на практиці.

 

Собакар Ярослав Сергійович

м. Полтава

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Староста з питань звітування

Звітування, мабуть, один з найскладніших аспектів стажування, адже воно передбачає підбивання підсумків й оцінку результатів виконаної за певний час роботи.

Я звик не зупинятися перед труднощами і брати на себе непрості завдання, а контроль за їх виконанням і термінами потребує максимальної відповідальності та сконцентрованості; аналітичного, математичного, статистичного аналізу, тому мене і зацікавив цей тип роботи.

 

Шпарик Назар Ярославович

м. Львів

Львівський національний університет ім. І. Франка

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Староста з питань супроводу заходів у рамках Програми